Infolinia: +48 800 153 154

Pogotowie kleszczowe Pogotowie kleszczowe Pogotowie kleszczowe - logo

Znajdź szybko bezpieczne i niezawodne narzędzie

z Kick The Tick® szybko i bezpiecznie pozbędziesz się intruza

 

Aby sprawdzić dostępność produktu w najbliższej aptece kliknij przycisk „Pokaż apteki w mojej okolicy” znajdujący się na mapie oraz wyraź zgodę na pobranie Twojej lokalizacji. W przypadku braku udzielenia zgody będziesz mógł wpisać ręcznie adres w okienku na mapie.

Kick the Tick - zdjęcie produktu
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Kup online z dostawą w 24h

WEŹ TO NA WSZELKI WYPADEK!

Zawsze skuteczne na kleszcze, komary i meszki

W okresie wiosenno-letnim warto zaopatrzyć się w środki, które zapewnią nam oraz naszym bliskim ochronę nie tylko przed kleszczami, ale także przed komarami i meszkami. Skład repelentu Kick the Tick* oparty jest na trójkskładnikowej formule bez DEET, zapewnia skuteczną ochronę całej rodzinie, może być stosowany już od 3-go roku życia.

 

Spray na komary Mosquit*, zawiera 20% DEET w postaci mikrokapsułek, dzięki czemu jest stopniowo uwalniany na skórze, a działanie ochronne utrzymuje się do 8h.

 

Niezbędnikiem twojej domowej apteczki powinien być również kompletny zestaw do usuwania kleszczy.

 

*Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

KICK THE TICK® expert Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy

Kup online

KICK THE TICK® Max Repelent Plus. Ochrona przed kleszczami

Kup online

KICK THE TICK® przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy

Kup online

Mosquit® Spray na komary z 20% DEET

Kup online
Liczy się czas! Szybkie usunięcie kleszcza może uchronić Cię przed zakażeniem - baner

Pozbądź się kleszcza w 10 sekund

KROK 1 - zamrażanie

Mały kleszcz = 1 klik, duży = 2 kliki.
Dzięki zamrożeniu kleszcz przestaje wydzielać szkodliwe substancje do naszego organizmu, a powstała powłoka zabezpiecza pasożyta przed jego rozerwaniem.

KROK 2 - usuwanie

Specjalnie zaprojektowany przyrząd ma dwie końcówki - dopasuj ją do wielkości kleszcza, uchwyć go jak najbliżej skóry i lekko okręcając, pewnym i spokojnym ruchem wyjmij intruza.

KROK 3 - dezynfekcja

Zdezynfekuj skórę i bacznie obserwuj przez najbliższe dwa tygodnie. Miejsce po usunięciu kleszcza nie powinno dawać niepokojących objawów.

Po powrocie do domu zawsze sprawdź siebie i najbliższych

Kleszcz w skórze to częsty problem w sezonie wiosenno-letnim. Dlatego zadbaj o profilaktykę, Po pierwsze, korzystaj z odpowiednich preparatów odstraszających małych krwiopijców. Po drugie, pomimo używania preparatów ochronnych, pamiętaj aby zawsze po powrocie do domu dokładnie obejrzeć swoje ciało i swoich najbliższych. Po trzecie zadbaj o to aby w Twojej domowej apteczce znalazł się kompletny zestaw do usuwania kleszczy. Zwróć uwagę, aby Twój preparat nie tylko zamrażał kleszcza, ale również zapewniał szybkie i bezpieczne usunięcie go w całości.