Infolinia: +48 800 153 154

Pogotowie kleszczowe Pogotowie kleszczowe Pogotowie kleszczowe - logo

Znajdź szybko bezpieczne i niezawodne narzędzie

z Kick The Tick® szybko i bezpiecznie pozbędziesz się intruza

 

Aby sprawdzić dostępność produktu w najbliższej aptece kliknij przycisk „Pokaż apteki w mojej okolicy” znajdujący się na mapie oraz wyraź zgodę na pobranie Twojej lokalizacji. W przypadku braku udzielenia zgody będziesz mógł wpisać ręcznie adres w okienku na mapie.

Kick the Tick - zdjęcie produktu
Kup online z dostawą w 24h

WEŹ TO NA WSZELKI WYPADEK!

Zawsze skuteczne na kleszcze, komary i meszki

W okresie wiosenno-letnim warto zaopatrzyć się w środki, które zapewnią nam oraz naszym bliskim ochronę nie tylko przed kleszczami, ale także przed komarami i meszkami. Skład repelentu Kick the Tick oparty jest na trójkskładnikowej formule bez DEET, zapewni skuteczną ochronę całej rodzinie. Niezbędnikiem twojej domowej apteczki powinien być również kompletny zestaw do usuwania kleszczy.

KICK THE TICK® expert Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy

Kup online

KICK THE TICK® Max Repelent Plus. Ochrona przed kleszczami

Kup online

KICK THE TICK® przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy

Kup online
Baner Kick The Tick - grafika

Pozbądź się kleszcza w 10 sekund

KROK 1 - zamrażanie

Mały kleszcz = 1 klik, duży = 2 kliki.
Dzięki zamrożeniu kleszcz przestaje wydzielać szkodliwe substancje do naszego organizmu, a powstała powłoka zabezpiecza pasożyta przed jego rozerwaniem.

KROK 2 - usuwanie

Specjalnie zaprojektowany przyrząd ma dwie końcówki - dopasuj ją do wielkości kleszcza, uchwyć go jak najbliżej skóry i lekko okręcając, pewnym i spokojnym ruchem wyjmij intruza.

KROK 3 - dezynfekcja

Zdezynfekuj skórę i bacznie obserwuj przez najbliższe dwa tygodnie. Miejsce po usunięciu kleszcza nie powinno dawać niepokojących objawów.

Po powrocie do domu zawsze sprawdź siebie i najbliższych

Kleszcz w skórze to częsty problem w sezonie wiosenno-letnim. Dlatego zadbaj o profilaktykę, Po pierwsze, korzystaj z odpowiednich preparatów odstraszających małych krwiopijców. Po drugie, pomimo używania preparatów ochronnych, pamiętaj aby zawsze po powrocie do domu dokładnie obejrzeć swoje ciało i swoich najbliższych. Po trzecie zadbaj o to aby w Twojej domowej apteczce znalazł się kompletny zestaw do usuwania kleszczy. Zwróć uwagę, aby Twój preparat nie tylko zamrażał kleszcza, ale również zapewniał szybkie i bezpieczne usunięcie go w całości.